„Pomóżmy Bohaterom” – świąteczna zbiórka publiczna na rzecz Kombatantów z NSZ, AK, WiN

Ruszyła kolejna edycja zbiórki publicznej na rzecz Kombatantów z Armii Krajowej, Narodowych Sił Zbrojnych, Zrzeszenia Wolność i Niezawisłość oraz ich rodzin.

Zachęcamy do udziału w zbiórce na rzecz kombatantów, którzy znajdują się obecnie w trudnej sytuacji materialnej i zamieszkują tereny Lubelszczyzny.

To już kolejna edycja wieloletniej akcji charytatywnej, która polega na gromadzeniu produktów o długim terminie ważności oraz artykułów chemicznych. Lista produktów, które powinny znaleźć się w paczkach: kawa mielona lub ekspresowa, herbata, kakao, olej, makaron, cukier, mąka, ryż, kasza, owoce i warzywa w puszkach, ciastka, czekolada, chemia gospodarcza i NAJWAŻNIEJSZE: KARTKA ŚWIĄTECZNA Z ŻYCZENIAMI.

Prosimy o wsparcie finansowe zbiórki Pomóżmy Bohaterom, nr zbiórki:2015/4299/OR,  na konto bankowe Fundacji im. Kazimierza Wielkiego: 63 2030 0045 1110 0000 0257 1120 z dopiskiem „Pomóżmy Bohaterom”.

Miejsca zbiórki:
– Gmach Główny KUL, GG-316 – siedziba Akademicki Klub Myśli Społeczno-Politycznej Vade Mecum (III piętro, poddasze wschodniego skrzydła gmachu)
– Wydział Humanistyczny UMCS, sala 021b – siedziba Studencki Klub Myśli Społeczno-Politycznej im. Zygmunta Balickiego
– ul. Hipoteczna 4, 4 piętro, lokal Fundacji im. Kazimierza Wielkiego (nad przychodnią)

Dary będą przyjmowane od poniedziałku do soboty (godz. 10:00-20:00).
Istnieje możliwość doręczenia paczek w innych niż powyższe terminach po uprzednim uzgodnieniu mailowym.

Organizatorzy:
Fundacja im. Kazimierza Wielkiego