• Prowadzimy szkolenia proobronne

Strona Ogólnopolskiego Konkursu „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni”

Ruszył już nowy portal Ogólnopolskiego Konkursu „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni”. Będzie on pełnił funkcję nie tylko informacyjną, ale także archiwalną.

Zamieściliśmy na nim galerię zwycięskich prac ze wszystkich edycji Konkursu. Jest to największy zbiór pomysłów literackich i graficznych inspiracji artystycznych na temat Żołnierzy Wyklętych w internecie. Prace laureatów Konkursu dostępne pod linkiem: https://www.konkurswykleci.pl/prace-laureatow/ Zachęcamy do obserwacji strony Ogólnopolskiego Konkursu „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni” oraz zapisu do naszego newslettera, aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami dotyczącymi zbliżającej się XII edycji Konkursu.

Organizatorem głównym Konkursu jest Fundacja im. Kazimierza Wielkiego.

Współorganizatorami są: XXIX LO im. cc. mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora” w Lublinie, Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych i Stowarzyszenie im. Kazimierza Wielkiego.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

Dołącz do naszego Newslettera

Jeżeli chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o działaniach, publikacjach i wydarzeniach organizowanych przez Fundację im. Kazimierza Wielkiego, zapisz się do naszego newslettera.