”Pomóżmy Bohaterom” – zbiórka publiczna dla kombatantów

Pomóżmy Bohaterom” – zbiórka publiczna dla kombatantów z Armii Krajowej, Narodowych Sił Zbrojnych, Zrzeszenia Wolność i Niezawisłość oraz ich rodzin rozpocznie się 18 listopada 2016 (piątek) a zakończy się 20 grudnia 2016 (wtorek).

Zachęcamy do udziału w zbiórce na rzecz kombatantów, którzy znajdują się obecnie w trudnej sytuacji materialnej i zamieszkują tereny Lubelszczyzny i Podkarpacia.

Zbiórka będzie polegała na gromadzeniu produktów o długim terminie ważności oraz artykułów chemicznych. Lista produktów, które powinny znaleźć się w paczkach: kawa mielona lub ekspresowa, herbata, kakao, olej, makaron, cukier, mąka, ryż, kasza, owoce i warzywa w puszkach, ciastka, czekolada, chemia gospodarcza i NAJWAŻNIEJSZE: KARTKA ŚWIĄTECZNA Z ŻYCZENIAMI.

Miejsce zbiórki:
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, al. Racławickie 14
Gmach Główny („stary” gmach KUL) 316 – siedziba Akademickiego Klubu Myśli Społeczno-Politycznej „Vade Mecum” (III piętro, poddasze wschodniego skrzydła gmachu).

Dary będą przyjmowane od 18 listopada 2016 r.
We wtorki, środy i piątki od godz. 16 do 18 w pokoju GG 316 (siedziba Vade Mecum KUL).
Istnieje możliwość doręczenia paczek w innych niż powyższe terminach po uprzednim uzgodnieniu mailowym – vademecum@student.kul.lublin.pl

Organizatorzy:
Fundacja im. Kazimierza Wielkiego